Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 430
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 165 разів
Подякували: 529 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Володимир84 »

Melov писав: 27 червня 2024, 10:21 Дорогі колеги та однополчани! Дякую за відповіді та позитивні думки. Вони важливі!

Поділюсь деяким моментом. Багато колишніх Собірівських форумчан шукають Sobiratel і не знаходять. Дуже засмучуються з цього приводу.

Є ідея запустити кампанію у стилі "Собиратель – минуле, УФК – майбутнє" або "УФК = Sobiratel".

Дайте зворотний зв'язок. Кожен з Вас має своє бачення, ідеї, думки.

---
З повагою.
Усіх обійняв!
Колись мав діло у "піднятті" форуму. Якщо не помиляюсь на панелі адміна є така функція, де прописується ключові слова/назви/фрази/абревіатури, при написанні яких в браузері людина потрапляє на відповідний форум, наприклад, звісно "Український Форум Колекціонерів", "УФК", і т.д..... Гадаю, якщо Србіратель вже не існує, то можна і його прописати. Хоча, площадки/движки мають різні функції.....
u_riy
Поручик
Повідомлень: 215
З нами з: 11 березня 2023, 14:38
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 369 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення u_riy »

Aukcion-780316 писав: 27 червня 2024, 19:28 Зі старих форумчан підтримую постійний діловий зв;язок з кількома дісятками панів, вже частково забув їх профілі на старому, спілкуюся по іменам. Всим їм я повідомив як сам тут зареєструвався, що є така площадка дуже хожа на старий, є тут вони чи ні вже потім не цікавився. Згадую що як пан Василь продав площадку старого, багато хлопців зформували на фейсбуці группу під старою назвою, там були точно старі модери пан Бригадир та Рад. За судьбою цієї групи не слідкував, но пару раз бачів що 15% форумчан там тусовалося. Якщо хто там в тій группі є хто з нинішніх форумчан, я розумію це конкуренція, но запросіть будь ласка і сюди старих хлопців.
Є така площадка пане Андрій. Зовсім нещодавно я її бачив. Але там як я зрозумів вже дуже давно ніхто не був, остані повідомлення вже пару років потому були зроблені. . Хоча я мабудь спробую її ще раз знайти, більш уважно подивлюся. Дякую. :hi:
Дивіться всі мої лоти. Дуже багато лотів РІ.
u_riy
Поручик
Повідомлень: 215
З нами з: 11 березня 2023, 14:38
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 369 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення u_riy »

Як я і казав хлопці вже там нічого не роблять. Остані повідомленя були у 20 році. Можливо ще є така страниця, але я бачив тільки таку. Одне знайоме ім'я я там знайшов , в нього в профілі теж публікації всі за 22 рік. Потім ще знайшов та списався одним нашим форумчанином, але на жаль він зараз вже модером на страниці в ФБ. Ну на всяк випадок я йому залишив напрямок руху додому, також просив якщо знає кого з наших то хай каже. Ну щось начебто так поки. З повагою. :hi:
Дивіться всі мої лоти. Дуже багато лотів РІ.
АДМИН
Рядовий
Повідомлень: 7
З нами з: 12 березня 2023, 15:42
Країна: Україна
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 25 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення АДМИН »

Володимир84 писав: 27 червня 2024, 20:14
Melov писав: 27 червня 2024, 10:21 Дорогі колеги та однополчани! Дякую за відповіді та позитивні думки. Вони важливі!

Поділюсь деяким моментом. Багато колишніх Собірівських форумчан шукають Sobiratel і не знаходять. Дуже засмучуються з цього приводу.

Є ідея запустити кампанію у стилі "Собиратель – минуле, УФК – майбутнє" або "УФК = Sobiratel".

Дайте зворотний зв'язок. Кожен з Вас має своє бачення, ідеї, думки.

---
З повагою.
Усіх обійняв!
Колись мав діло у "піднятті" форуму. Якщо не помиляюсь на панелі адміна є така функція, де прописується ключові слова/назви/фрази/абревіатури, при написанні яких в браузері людина потрапляє на відповідний форум, наприклад, звісно "Український Форум Колекціонерів", "УФК", і т.д..... Гадаю, якщо Србіратель вже не існує, то можна і його прописати. Хоча, площадки/движки мають різні функції.....
Доброго всім вечора.

Всім щиро дякую за активну участь у обговоренні і дуже радий, що всі вже звикли до нової домівки і не було розбіжностей і суперечок у відповідях. Думаю, скоро при запиті в пошуку Google слова Собиратель, буде таке посилання і це послання стане автоматично перенаправляти пошуківців на наш форум УФК (такий собі ретранслятор).

Ну, це все техничні питання, така робота вже частково зроблена шановним паном MELOV. А тепер, як вже написав шановний Дон Мігель у другій темі, давайте подумаєм разом над нашим логотипом. Якщо є пропозиції - не соромимся, розглядати будем все. Завтра цю тему перемістимо в архів.

Усім ще раз дякую.

З повагою. :hi:
Аватар користувача
КотуУ
Підосавул
Повідомлень: 786
З нами з: 11 березня 2023, 17:36
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 660 разів
Подякували: 994 рази

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення КотуУ »

Melov писав: 27 червня 2024, 10:21 УФК – майбутнє" або "УФК = Sobiratel".
Дайте зворотний зв'язок. Кожен з Вас має своє бачення, ідеї, думки.
Доброго дня уважаемые коллеги. :) Согласен, что за УФК майбутнє, но почему бы не внести в логотип слово "Собиратель", как память о хорошей, дружной работе в прошлом и показать приемственность, для тех, кому остался дорог Собиратель. ;) Слова приемственность и традиция, для многих, надеюсь еще не потеряли свой смысл. :hi: С уважением.
Jrchik
Підпоручик
Повідомлень: 81
З нами з: 20 серпня 2023, 14:15
Країна: Україна
Дякував (ла): 292 рази
Подякували: 16 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Jrchik »

КотуУ писав: 28 червня 2024, 11:24
Melov писав: 27 червня 2024, 10:21 УФК – майбутнє" або "УФК = Sobiratel".
Дайте зворотний зв'язок. Кожен з Вас має своє бачення, ідеї, думки.
Доброго дня уважаемые коллеги. :) Согласен, что за УФК майбутнє, но почему бы не внести в логотип слово "Собиратель", как память о хорошей, дружной работе в прошлом и показать приемственность, для тех, кому остался дорог Собиратель. ;) Слова приемственность и традиция, для многих, надеюсь еще не потеряли свой смысл. С уважением.

Полностью поддерживаю.
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 200
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 189 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення -Oberst- »

Ну не знаю, народ. То вже буде "венігрет" , якщо будемо використовувати в нашій символіці російські слова (навіть в транслітерації латинськими). Це при тому, що як ви всі знаєте, я дуже любив Собір. Але реалії сьогодення вже інші. Собір може існувати лише як музей (до речі це ідея - у вигляді окремої теми тут) незабутньої епохи.
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Don M »

Дякую за увагу до теми, колеги. Прошу ділитися своїми думками.
До речі, Батько Піночет з об'єктивних причин ще не відмітився в цій темі.
:drinks:
Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 430
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 165 разів
Подякували: 529 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Володимир84 »

Don M писав: 29 червня 2024, 14:14 Дякую за увагу до теми, колеги. Прошу ділитися своїми думками.
До речі, Батько Піночет з об'єктивних причин ще не відмітився в цій темі.
:drinks:
Іменинника вітає))). А так хочеться його думку почути, таки на Собірє дуже Шановний пан.
Аватар користувача
КотуУ
Підосавул
Повідомлень: 786
З нами з: 11 березня 2023, 17:36
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 660 разів
Подякували: 994 рази

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення КотуУ »

-Oberst- писав: 28 червня 2024, 13:12 Ну не знаю, народ. То вже буде "венігрет" , якщо будемо використовувати в нашій символіці російські слова (навіть в транслітерації латинськими). Це при тому, що як ви всі знаєте, я дуже любив Собір. Але реалії сьогодення вже інші. Собір може існувати лише як музей (до речі це ідея - у вигляді окремої теми тут) незабутньої епохи.
Доброго вечера. :) Согласен, что реалии изменились. Нам Харьковчанам это довелось почувствовать, как говорится,- по полной. ;) Венигрет действительно делать не стоит. Единственное, что приходит на ум, это латинская "S", как на юбилейных знаках и шевронах и там, где она и будет выглядеть, как ссылка на музей и память о приемственности. Место, куда букву "S" определить, можно будет после составления эскиза. :blush: С уважением.
1.jpg
Відповісти

Повернутись до “Новини форума”