Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення Don M »

Доброго усім дня, колеги та друзі!
Дуже цікавлять ваші думки з приводу того, яким повинен бути логотип форума УФК.
З повагою!
Аватар користувача
Melov
Підпоручик
Повідомлень: 111
З нами з: 10 березня 2023, 12:57
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 953 рази
Подякували: 225 разів

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення Melov »

Трохи доповню шановного Мігеля. Плануємо "друк" шевронів, бейсболок та футболок. Хочемо зробити класні лого, щоб подобалось усім.

Тож чекаємо на пропозиції, ідеї, шаблони та інш.

---
З повагою.
Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення Don M »

Колеги, мої думки з цього приводу. (Як один з можливих варіантів.)

Логотип являє собою коло, у якому розміщено ще три кола - трикутником. У кожному колі можна розмістити різні зображення на форумні теми. Велике коло обрамляє напис "Український форум колекціонерів".

Наприклад, у верхньому колі я б розмістив напис "Український форум колекціонерів" у тому вигляді і кольорах, які він має зараз. Обов'язково на фоні тої мапи.

У нижньому колі зліва - фотографію красуні у жовто-гарячому купальнику з металодетектором на морському пляжі.

У нижньому колі справа - хлопця в окулярах (обличчям до глядачів), котрий сидить вдома за столом, поряд з ним горить настільна лампа, позаду - шафа з книжками, на столі (корінцями до глядачів) книжки з нумізматики, інших історичних галузей, кругляші монет, наки тощо.

При наведенні курсором коже з трьох фото повинно збільшуватися, щоб можна було роздивитися деталі зображень.

Зображення у двох нижніх колах трикутника можна періодично міняти на інші (теж форумної тематики). Верхнє зображення залишається незмінним.

Якось так.

Дякую, що дочитали до кінця і змогли це уявити.
Аватар користувача
Aukcion-780316
Поручик
Повідомлень: 188
З нами з: 08 червня 2023, 19:44
Країна: Україна
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 51 раз

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення Aukcion-780316 »

Герб повинен бути не перегружений інформаційно, образ знайомий но не копія інших площадок. Аутентичний. Беремо підкову рогами обов;язково доверху, в підкові 7 отворів - удача та богатство з нами. Можно чороно-білий, можно золотий колір. Надпис красним або чорно-білий. Фон білий або малиновий.
Вкладення
зображення_viber_2024-06-28_21-06-52-404.jpg
Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 430
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 165 разів
Подякували: 529 разів

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення Володимир84 »

Don M писав: 28 червня 2024, 19:27 Колеги, мої думки з цього приводу. (Як один з можливих варіантів.)

Логотип являє собою коло, у якому розміщено ще три кола - трикутником. У кожному колі можна розмістити різні зображення на форумні теми. Велике коло обрамляє напис "Український форум колекціонерів".

Наприклад, у верхньому колі я б розмістив напис "Український форум колекціонерів" у тому вигляді і кольорах, які він має зараз. Обов'язково на фоні тої мапи.

У нижньому колі зліва - фотографію красуні у жовто-гарячому купальнику з металодетектором на морському пляжі.

У нижньому колі справа - хлопця в окулярах (обличчям до глядачів), котрий сидить вдома за столом, поряд з ним горить настільна лампа, позаду - шафа з книжками, на столі (корінцями до глядачів) книжки з нумізматики, інших історичних галузей, кругляші монет, наки тощо.

При наведенні курсором коже з трьох фото повинно збільшуватися, щоб можна було роздивитися деталі зображень.

Зображення у двох нижніх колах трикутника можна періодично міняти на інші (теж форумної тематики). Верхнє зображення залишається незмінним.

Якось так.

Дякую, що дочитали до кінця і змогли це уявити.
Якщо не поспішаємо, на днях я міг би "покумекати" над цим. І скину декілька варіантів. Трохи є навики).
u_riy
Поручик
Повідомлень: 215
З нами з: 11 березня 2023, 14:38
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 369 разів

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення u_riy »

Всім доброго вечора. Шановний Дон Мігель, ідея Ваша креативна і цікава, ну такі питання треба мабуть вирішувати с техадміном, як це зав'яжеться з техничною стороною форума.
Пане Андрій, як на мене сипатично і якісно. Тільки з вашого дозволу, пане Андрій, я б розмістив напис трішечки по-іншому. З лівої сторони підкови Український, з правої форум, ну а нижня полусфера так і залишилася -колекціонерів- в середину підкови можна було б вписати УФК. Ну це як думки в слух. Я теж тут поміркував трішечки, почитав. І запала мені одна думка після прочитаного посту КотуУ. Ну це як варіант для розгляду. Взяти той же лого що був на Собірі, це щит . Напис з лівої сторони- Український- з правої сторони- Форум- з нижньої полусфери -Колекціонерів- в середині щита УФК, чи як пропонує шановний КотуУ Щоб було на згадку щось о Собірі, залишити букву S. Колір можна поміняти. Також як пропонує шановний Дон Мігель щит можна поставити на фоні мапи (чи частини мапи), яка присутня в шапці форуму. Зараз попробую намалювати. Відразу вибачаюсь, але малюю я як Остап Бендер с Кисою Вороб'яніновим.
Востаннє редагувалось 29 червня 2024, 07:15 користувачем u_riy, всього редагувалось 1 раз.
Дивіться всі мої лоти. Дуже багато лотів РІ.
u_riy
Поручик
Повідомлень: 215
З нами з: 11 березня 2023, 14:38
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 369 разів

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення u_riy »

Так малюнок готовий, ну тільки шрифт інший підібрати, ну і напис обтікаючий, а не як у мене, колір звісно інший, замість вінка можно розмістити той же круг навколо щита, як земна куля, а в ньому мапа, на фоні мапи щит, ленту знизу можна прибрати, якщо не вписується, надпис в середі любий. Хоч УФК, хоч буква S. Ну ще можна вставити EST.2008, рік заснування Собіра. Ну, це як приклад. З повгою. :hi:
Вкладення
sobiratel.png
Дивіться всі мої лоти. Дуже багато лотів РІ.
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 199
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 189 разів

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення -Oberst- »

Привіт, свої ескізи і пропозиції скину трохи пізніше, як по пораюся :)
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
АДМИН
Рядовий
Повідомлень: 7
З нами з: 12 березня 2023, 15:42
Країна: Україна
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 25 разів

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення АДМИН »

Доброго всім дня шановне панство. Тут я розглядав тік-ток, що іноді робить шановний пан МELOV для розповсюдження як рекламу нашого форуму. Так ось, я до чого, в одному відео я звернув увагу на експромт лого. Зараз його вирізав і скидую сюди для обговорення. Можливо, щось можемо взяти за основу, щось викинути, щось приліпити, З повагою. :hi:
Вкладення
Снимок экрана (18) — копия — копия.png
Снимок экрана (18) — копия — копия.png (51.26 Кіб) Переглянуто 36 разів
Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Логотип форума. Які будуть пропозиції, колеги?

Повідомлення Don M »

Замість чорного фону можна поставити фрагмент тої мапи. що зображена на сторінці зверху.
Відповісти

Повернутись до “Новини форума”