Вітання
- КотуУ
- Осавул
- Повідомлень: 2266
- З нами з: 11 березня 2023, 17:36
- Країна: Україна
- Рейтинг:

- Дякував (ла): 2395 разів
- Подякували: 3577 разів
- -Oberst-
- Сотник
- Повідомлень: 450
- З нами з: 18 березня 2023, 09:52
- Країна: Україна
- Рейтинг:

- Дякував (ла): 56 разів
- Подякували: 544 рази
Вітання
Пану Єнералу віват!!!
Бачу всі вже святкують
, а я приєднуюсь до свята і від щирого серця бажаю найщасливішого, чудового та прекрасного життя! Нехай долю супроводжують удача, успіх і любов! З Днем народження! Віват Старій Гвардії!
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost






