Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

АДМИН
Рядовий
Повідомлень: 9
З нами з: 12 березня 2023, 15:42
Країна: Україна
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 28 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення АДМИН »

Ясно. Я вже подумав що Ви щось там придумали по надпису в шапці. ВАлерій Миколайович Ви за посиланням на ТІК-ТОК ще не проходили. Я думаю там деякі лого Вам сподобаються, особливо десь на прикінці відео :hi: :friends:
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 133
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 424 рази
Подякували: 272 рази

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Батька Піночет »

Доброго дня, заходив за посиланням, але весь час пише, що "Щось пішло не так" і завмирає картинка. Переглянути неможливо... :(
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 453
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 176 разів
Подякували: 589 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Володимир84 »

КотуУ писав: 04 липня 2024, 23:36
Володимир84 писав: 04 липня 2024, 22:02 Србіратель дуже гарний форум був, але не ми його похерили. Але моя думка така, або плекаємо новонароджений УФК, або кланяємося не існуючому Собіру). Чесно не розумію, УФК+Собіратель.....
Тут гадаю або-або.....

Як один знайомий каже - "або хреста зніміть, або рясу одягніть....."))))).
Доброго вечора. :) Слушна думка. Все воно так, але трошечки не так. ;) Наше життя не состоїть з чорного, та білого. Ми ж не стоїмо перед вибором,- початок з чистого листа, чи з якоїсь точки відліку. Дуже добре, що у нас є сили та можливість: «…плекаємо новонароджений УФК…», але нас ні хто не просить: «…кланяємося не існуючому Собіру…». Питання в тому, треба чи ні, пам’ятати те що нас у свій час об’єднало. :scratch_one-s_head: Можно забуте все що було до, та чи не краще, про це пам’ятати. ;) Можливо, як пише вельмишановний пан Валерій: «…я хотів би, щоб логотип Sobiratel, нехай навіть в дужках, був присутнім в назві майданчика...». :good: Але якщо буква «S» не потрібна у логотипі форуму, то можливо обійдемося і без неї. ;) Для того ми всі тут і робимо це обговорення. :friends: З повагою.
Ви безперечно праві. Я своїм постом ненесу залізне ствердження, мій пост несе більш питальний характер. Моя особиста думка УФК, бо щас як наліпимо регалій на той логотип))))). А такяк сказав Пан Батько, братське демократичне голосування ніхто не забороняв).
Відповісти

Повернутись до “Новини форума”