Поліські ліси

Відповісти
Іван
Рядовий
Повідомлень: 2
З нами з: 17 вересня 2023, 22:12
Країна: Україна
Подякували: 3 рази

Поліські ліси

Повідомлення Іван »

Привіт, друзі! Нещодавно почав займатися копом і хотів би порадитися щодо певних питань:
1) Що і де можна шукати на поліссі? Мене дуже тягне до лісів, які можуть бути нюанси чи особливості копу в лісовій місцевості?
2) Що скажете про пристрій Квазар - ARM? Чи достатньо його для початківця і які можуть виникати проблеми з ним?
3) Чи підійде додаток Vetus Maps для планування копу?

Буду вдячний за відповіді та поради!)))
Don M
Сотник
Повідомлень: 467
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 681 раз
Подякували: 1000 разів

Поліські ліси

Повідомлення Don M »

Переніс вашу тему в розділ "Сторінка копачів".
Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 540
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 727 разів

Поліські ліси

Повідомлення Володимир84 »

Іван писав: 17 вересня 2023, 22:19 Привіт, друзі! Нещодавно почав займатися копом і хотів би порадитися щодо певних питань:
1) Що і де можна шукати на поліссі? Мене дуже тягне до лісів, які можуть бути нюанси чи особливості копу в лісовій місцевості?
2) Що скажете про пристрій Квазар - ARM? Чи достатньо його для початківця і які можуть виникати проблеми з ним?
3) Чи підійде додаток Vetus Maps для планування копу?

Буду вдячний за відповіді та поради!)))
Вітаю. Стосовно Полісся, особисто не скажу. Але по спілкуванню з камрадами там не погані пошуки по першій світовій.
Квазар АРМ, для новачка не підійде. Налаштування, баланс грунту, танці з феритом....
Для початку візьміть щось типу "включив і пішов".
Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 540
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 219 разів
Подякували: 727 разів

Поліські ліси

Повідомлення Володимир84 »

По металошукачу, на яку ціну орієнтуєтесь? Щось підскажемо.
Іван
Рядовий
Повідомлень: 2
З нами з: 17 вересня 2023, 22:12
Країна: Україна
Подякували: 3 рази

Поліські ліси

Повідомлення Іван »

Дякую за відповідь! Гадаю, я вже попросив одного з комрадів налаштувати мені квазар, то наче і непогано шукає. Вже є кілька десятків радянських монеток, купа гільз та іншого барахла. В принципі , я планую працювати з квазаром поки що, а в майбутньому придбати вже щось по типу гаретта)
Аватар користувача
Melov
Підпоручик
Повідомлень: 135
З нами з: 10 березня 2023, 12:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 1080 разів
Подякували: 278 разів

Поліські ліси

Повідомлення Melov »

Іван писав: 17 вересня 2023, 22:19 Привіт, друзі! Нещодавно почав займатися копом і хотів би порадитися щодо певних питань:
1) Що і де можна шукати на поліссі? Мене дуже тягне до лісів, які можуть бути нюанси чи особливості копу в лісовій місцевості?
2) Що скажете про пристрій Квазар - ARM? Чи достатньо його для початківця і які можуть виникати проблеми з ним?
3) Чи підійде додаток Vetus Maps для планування копу?

Буду вдячний за відповіді та поради!)))
Доброго дня, Іване.

З досвіду:
1. В лісі, особливо в зарослях, з "балалайкою" ходити важко. Треба катушка по типу "снайперка". Перевіряйте великі турхляві пеньки, переважно садові. Може бути щось цікавеньке))
2. Квазар для початківця складний, треба щось простіше, по типу "Асі". Якщо є той, хто налаштує, почати можна.
3. Додаток, про який ви кажете не використовував. Ми працювали з Оззі.

---
З повагою.
Відповісти

Повернутись до “Сторінка копачів”