Изменение репутации форумчан

Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Изменение репутации форумчан

Повідомлення Don M »

Друзья, спасибо всем за плюсы в мой адрес! Это приятно, что тут говорить! Однако вынужден их удалить: по Правилам плюсы-минусы ставятся только за сделки на форуме, а для остальных случаев есть кнопка благодарности, которую лично я нажимаю часто и охотно (ибо есть за что). Чего и вам всем желаю!
З повагою,
ДМ!
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Изменение репутации форумчан

Повідомлення Батька Піночет »

Зрозуміло... В такому випадку, прошу видалити і поставлений не за Правилами мені +.
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
КотуУ
Підосавул
Повідомлень: 786
З нами з: 11 березня 2023, 17:36
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 660 разів
Подякували: 994 рази

Изменение репутации форумчан

Повідомлення КотуУ »

Don M писав: 01 квітня 2023, 20:46 Друзья, спасибо всем за плюсы в мой адрес! Это приятно, что тут говорить! Однако вынужден их удалить: по Правилам плюсы-минусы ставятся только за сделки на форуме, а для остальных случаев есть кнопка благодарности, которую лично я нажимаю часто и охотно (ибо есть за что). Чего и вам всем желаю!
З повагою,
ДМ!
Доброго вечера. :) Спасибо за разъяснения. :scratch_one-s_head: С уважением.
u_riy
Поручик
Повідомлень: 215
З нами з: 11 березня 2023, 14:38
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 369 разів

Изменение репутации форумчан

Повідомлення u_riy »

Don M писав: 01 квітня 2023, 20:46 по Правилам плюсы-минусы ставятся только за сделки на форуме, а для остальных случаев есть кнопка благодарности,
ДМ!
Дякую Вам за роз'яснення. Мені також прошу видалити + який в мене присутній не за правилами форуму. З повагою.
Дивіться всі мої лоти. Дуже багато лотів РІ.
Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Изменение репутации форумчан

Повідомлення Don M »

Спасибо за понимание, друзья!
С уважением!
Аватар користувача
Aukcion-780316
Поручик
Повідомлень: 188
З нами з: 08 червня 2023, 19:44
Країна: Україна
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 51 раз

Изменение репутации форумчан

Повідомлення Aukcion-780316 »

Доброго дня. Сходу купив у камрада два лота, тому питаю +1 ставити можливість за торгові справи зявиться як на "старому" через час у новачка. чи треба звертатися до модератора з кожної купівлі-продажу? Дякую.
Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Изменение репутации форумчан

Повідомлення Don M »

Доброго дня!
Якщо форумчанн новачок (тобто має до 5 повідомлень включно), то він не зможе поставити відгук. У вас вже більше 5-ти постів. Спробуйте зараз.
Аватар користувача
Aukcion-780316
Поручик
Повідомлень: 188
З нами з: 08 червня 2023, 19:44
Країна: Україна
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 51 раз

Изменение репутации форумчан

Повідомлення Aukcion-780316 »

Ще не з.явилась така можливість в профілі, теми з покупками в закладку залишу та трошки почекаю ще, потім виставлю відгуки, коли технічно зможу ставити +1. Дякую.
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Изменение репутации форумчан

Повідомлення Батька Піночет »

Don M писав: 01 квітня 2023, 20:46 по Правилам плюсы-минусы ставятся только за сделки на форуме
Придбав у продавця близько 10-ти лотів. Кожен лот - окрема тема. Лоти отримав. Хочу поставити + за кожен придбаний лот. Поставив + за перший, а за інші не можу. Пише - не можна оцінювати раніше ніж через 8 годин.
Я правильно розумію, що за 10 лотів я можу поставити + на протязі 80-90 годин? :shok: Чому не відразу за кожен?
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Изменение репутации форумчан

Повідомлення Don M »

Батька Піночет писав: 29 липня 2023, 16:57
Don M писав: 01 квітня 2023, 20:46 по Правилам плюсы-минусы ставятся только за сделки на форуме
Придбав у продавця близько 10-ти лотів. Кожен лот - окрема тема. Лоти отримав. Хочу поставити + за кожен придбаний лот. Поставив + за перший, а за інші не можу. Пише - не можна оцінювати раніше ніж через 8 годин.
Я правильно розумію, що за 10 лотів я можу поставити + на протязі 80-90 годин? :shok: Чому не відразу за кожен?
Виправимо з понеділка (для новачків обмеження залишаться). Але виграні лоти/теми повинні бути з вашими ставками (ну, ви ж в курсі й самі). Спасибі.
(Дорогий Батьку Піночете, а де божоле? Ви б у клуб зайшли. Ми там на Вас, ювіляра, вже місяць чекаємо...)
Відповісти

Повернутись до “Новини форума”