Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Аватар користувача
КотуУ
Підосавул
Повідомлень: 779
З нами з: 11 березня 2023, 17:36
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 651 раз
Подякували: 988 разів

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення КотуУ »

-Oberst- писав: 15 січня 2024, 23:24 Бережу свій знак з щасливим № 3 (якщо не помиляюсь) і документ до нього на добру пам"ять.
Доброй ночи. :) Мой знак под №7 с красивым документом. Очень надеюсь, что на форум подтянутся и остальные обладатели этой прекрасной юбилейной серии "Собирателя". И так же надеюсь, как пишет наш уважаемый коллега Володимир84:
Володимир84 писав: 16 січня 2024, 13:10 даний форум стрімко розквітне і тоді вже зробите тематичну рамку УФК.
;) :hi: С уважением.
АДМИН
Рядовий
Повідомлень: 6
З нами з: 12 березня 2023, 15:42
Країна: Україна
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 21 раз

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення АДМИН »

Дякую, друзі, за теплі слова щодо форуму.
КотуУ писав: 18 січня 2024, 23:47 даний форум стрімко розквітне і тоді вже зробите тематичну рамку УФК.
Трішечки повернусь назад. На рік. Коли створювався цей форум, була пропозиція (і вона дуже ретельно просувалася) викупити права чи домен назви "Собиратель". На жаль, відповіді від власників ми так і не отримали. А на той час домен "Собиратель" теж не був вільний. Тому було приняте рішення начинати щось нове, своє, але близько схоже на нашу попередню базу. Тому давайте розвивати вже цей форум, гуртуємося біля нашої нової домівки і робимо його квітучим і хай він росте. Всім щиро дякую. З повагою. :hi: P.S Валерій Миколайович, щиро Вам дякую за таку рамку. Дійсно, аж заціпило. :hi:
Аватар користувача
Aukcion-780316
Підпоручик
Повідомлень: 142
З нами з: 08 червня 2023, 19:44
Країна: Україна
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 48 разів

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення Aukcion-780316 »

Коли повернуться додому з ВСУ основна масса пошуковців, хтось пройде реабілітацію з фронту, а хтось просто вилізе з норки або повернеться з ВПО або з за кордону - буде поступово наростаючий як то кажуть реальний двіж. Доживемо, побачимо. Як буде можливість у мене особисто, як що вона буде, буду наповнювати цікавими лотами, можливо дослідницькими темами, буду приймати активну участь в торгах. Але зараз особисте життя це безпросвітне болото крові, гною, болю і несправедливості з невеличким запасом вільного часу щоб одіспатися, відмитися та поїсти.
Аватар користувача
ostrjanskij
Хорунжий
Повідомлень: 23
З нами з: 07 квітня 2023, 13:07
Країна: Україна
Дякував (ла): 63 рази
Подякували: 36 разів

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення ostrjanskij »

:friends:
Вкладення
ScreenShot_20180215132008.png
ScreenShot_20180215132008.png (294.33 Кіб) Переглянуто 650 разів
17056834348311213574185089949576.jpg
Монета - це історія, викарбувана в металі
Аватар користувача
Aukcion-780316
Підпоручик
Повідомлень: 142
З нами з: 08 червня 2023, 19:44
Країна: Україна
Дякував (ла): 49 разів
Подякували: 48 разів

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення Aukcion-780316 »

Згадав що у мене теж є десь знак, жетон, і ще рамка з логотипом. Також зберіг на згадку а не запулив кудись. Ще пригадую Батько Піночет збирав бажаючих або це був Шпарівник на перстень, но я не заказав -бо не ношу.
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення Батька Піночет »

Aukcion-780316 писав: 26 січня 2024, 20:39 Ще пригадую Батько Піночет збирав бажаючих або це був Шпарівник на перстень
Так, було діло... І конкурс провели на кращий ескіз, і проголосували, але трішки не встигли з перстнем. Почалась війна...
Я перстні ношу, в мене їх три. Всі прив"язані до певних воєнних подій. Один покажу, це перстень нашого артдивізіону моєї рідної 54-ї ОМБр, срібло 925. Ми замовили ці перстні в пам"ять про нашу надзвичайно вдалу і результативну вогневу операцію по знищенню москальсько-сепарської бази, де були склади з боєприпасами, велика кількість вантажних авто і їхнього гарматного м"яса. Працював мій артдивізіон. Всі, хто приймав безпосередню участь в цій операції були нагороджені державними і відомчими нагородами.
11.jpg
12.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення Батька Піночет »

Ось ще трішки пам"ятних експонатів про полк "Собіратєль"... Пам"ятаєте? :good:
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
10.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення Батька Піночет »

Декілька рамок присвячених Білій Гвардії, започаткував цю серію рамок ще в 2013-му, потихеньку збираю експонати і додаю.
Назви нагороді відзнак підписані, а про події, за які нагороджували ними, Вам доповість полковник Гугль. :D
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення Батька Піночет »

Ще 4 рамки
4.jpg
5.jpg
13.jpg
14.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 198
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 182 рази

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення -Oberst- »

Прекрасна колекція. :good: На віть не здогадувався, що в ті смутні часи таке розмаїття фалери було.
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Відповісти

Повернутись до “АВТОРСЬКІ ТЕМИ”