Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення Батька Піночет »

Вітаю джентльменів, маю пропозицію перенесення значків-кнопок (подяка, цитування і т.п.) з верхнього положення в повідомленні - в нижнє. Бо тексти повідомлень бувають доволі об"ємними і щоб подякувати, або процитувати автора, потрібно маслати коліщатком "мишки" на самий верх, потім, для продовження ознайомлення з продовженням теми, знову маслати вниз. А це зовсім не зручно і викликає дискомфорт.
Прохання: перенести значки в нижню частину повідомлення. Дякую! :drinks:
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення Don M »

Доброго усім дня!
Спасибі, шановний Батька Піночет!
Мене як користувача влаштовує теперішнє оформлення.
Які ще будуть думки-пропозиції, панове?
З повагою!
Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 430
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 165 разів
Подякували: 529 разів

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення Володимир84 »

Як то кажуть, працюю на планшеті, мене все задовольняє.
Одна пропозиція, створені теми продаж після не актуальності закривати самостійно.
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 200
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 189 разів

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення -Oberst- »

Друзі, дещо скучаю за антуражністю старого Полку. Якщо в майбутньому буде можливість, був би вдячний за впровадження біля аватарок поряд зі званням відповідних погончиків РІА, а для повного щастя медальок (за репутацію чи подяки).
З повагою, ваш герр Оберст :hi:
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 200
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 189 разів

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення -Oberst- »

Всім привіт, ось знайшов малюнки погонів (відповідний список звань зберіг якщо що) для оздоблення профілів наших гусарів і лейб-гвардійців ;)
Вкладення
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення Батька Піночет »

-Oberst- писав: 11 лютого 2024, 02:23 Всім привіт, ось знайшов малюнки погонів (відповідний список звань зберіг якщо що) для оздоблення профілів наших гусарів і лейб-гвардійців ;)
Привіт, так потрібно ще ж погони і звання козачих військ, як було на Собірі. Стосовно зображень нагород біля аватарки - без колорадівських стрічок, взагалі - без колодок. І головну сторінку відновити як на Собірі, (особисто для мене теперішня дуже не зручна), і до назви УФК додати назву "Збирач", і взагалі, клонувати все, що можливо з Собіра. Це великий шмат роботи для технаря форуму, а чи є в нього час і можливість цим займатись в умовах наших реалій?
Маю дуууже великий сумнів, що наші вологі мрії по відродженню улюбленого форуму мають шанс на здійснення...
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
АДМИН
Рядовий
Повідомлень: 7
З нами з: 12 березня 2023, 15:42
Країна: Україна
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 25 разів

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення АДМИН »

Батька Піночет писав: 11 лютого 2024, 08:43
-Oberst- писав: 11 лютого 2024, 02:23 Всім привіт, ось знайшов малюнки погонів (відповідний список звань зберіг якщо що) для оздоблення профілів наших гусарів і лейб-гвардійців ;)
Доброго всім дня. Спробую відповісти на Ваші запитання. Всі звання для форумчан на теперешній час підбиралися тільки з війсковими званнями пов'язані з Україною. Цеж стосується і нагород. хоч з колорадскою стрічкою хоч без неї, це нагороди російскої імперії з портретами царів. То шо ми збираємо ці монети, нагороди як частину історіі це одне, но коли ми будемо нагороджувати самі себе нагородами імеперії........ і хизуватися цим, це якось не дуже умісно як на мене. Ну і по друге не хотілося щоб були якісь не дуже добрі запитання від стороніх людей, чому ми нагороджуємо форумчан нагородами імперії. , яку на зараз дуже хоче відбудувати країна-терорист. Якщо у шановних форумчан є пропозиції з нагородженням які не стосуються імперії чи візуально не показують іх приналежність до імперії, та не порушують авторських прав при наявності других нагород, будем дуже вдячні. МИ свого часу дуже довго шукали чим мождиво замінити нагороди імперіі щоб не було ніяких порушень з нашого боку стосовно діючого законодавства чи авторськи прав і до нас не було ніяких претензій зі сторони правоохоронних органів чи людей, організацій чиї права ми порушили. Якщо у когось є пропозиції, тільки перевірені стосовно нагород,, Ласкаво просимо з Вашими пропозиціями. Далі. наш Технічний адмін дійсно дуже, дуже зайнятий. МИ дуже вдячні їй за те що вона зараз робить для форуму, тому що форум вже працює, а ось скільки ще залишилося роботи за кулісами, це мало хто знає. Далі з приводу додавання -Збирач-, завтра хтось захоче дописати-Скарбів- післязавтра -копач- і що вийде потім. Тому думаю що додавати щось не має сенсу. Чому Ви вважаєте що доповнив УФК написом-Збирач- стане краще?
Далі, -(особисто для мене теперішня дуже не зручна)- Прошу поясніть ці слова шановний Батька Піночет , не зовсім зрозуміло, що Вам не зручно. На зараз тут на форумі майже такий самий функціонал як і на Собірі тільки в більш розширеній формі з додатковими темами. Повернути Собір як я уже казав на разі не можливо. Щоб максімально клонувати щось, потрібні ісходніки програм, а іх у нас наразі немає і не було, нам їх просто не віддали і даже не продали. Ви коли хочете переїхати в нове житло і раптом у Вас настане ностальгія і захочеться все зробити максимально схожим на попередне помешкання, у Вас все одно не вийде нічо, бо не буде в наявності тих матеріалів, шпалер чи меблів, да, щось схоже буде але тільки схоже і то віддалено дуже віддалено. Тому маємо те що маємо. Тому давайте працювати і розвивати те що маємо на зараз а не жити минулим. Всім дякую. З повагою. :hi:
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 200
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 189 разів

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення -Oberst- »

Пане, Єнерал дякую за роз"яснення, цілком розумію і підтримую. Будемо розвивати, любити і прикрашати нову оселю :friends: . Згодом, як буде можливість, буду вдячний за реалізацію погончиків (все ж таки красиво виглядатиме :) )- ось знайшов наші, козацькі. Тільки звання (чини) оті мені не подобаються. Залишимо ті, що на форумі зараз.
Медальки пошукаю підходящі, не "колорадські" :friends:
З повагою, герр Оберст :friends: :friends: :friends:
Вкладення
image4671.png
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 200
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 189 разів

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення -Oberst- »

Щодо назви форуму, то все норм, цілком змістовно - мене влаштовує :good:
У нас УФК, за поребриком ЦФН і вони не цураються :), тому все ОК, як на мене.
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Аватар користувача
VladKiev
Рядовий
Повідомлень: 10
З нами з: 27 січня 2024, 14:09
Країна: Україна
Дякував (ла): 7 разів
Подякували: 21 раз

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення VladKiev »

Згоден з -Oberst-
Відповісти

Повернутись до “Новини форума”