Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 121
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 351 раз
Подякували: 251 раз

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення Батька Піночет »

Дякую пану Адміну за змістовну і вичерпну відповідь, яка прояснила для мене виникші питання.
Стосовно незручностей для мене, то таке... звикну. :drinks:
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 169
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 171 раз

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення -Oberst- »

Знайшов прекрасні українські нагороди для відзнаки хорошої репутації у нас на форумі :good:
Тепер залишилося придумати градацію і технічно реалізувати автоматику нагородження всіма цими мініатюрами нагород наших активних гвардійців :friends: А можливо згодом будуть ще й особливі нагороди нашого Вищого командування за особливі заслуги перед Полком і побратимами, не автоматичні (від адміна, чи модератора) - ну там типу булава, особливі ордени чи медалі, ювілейні за стаж і т.д., і т.п....
Вкладення
signal-2021-12-23-095058_002.jpeg
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
АДМИН
Рядовий
Повідомлень: 5
З нами з: 12 березня 2023, 15:42
Країна: Україна
Дякував (ла): 6 разів
Подякували: 19 разів

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення АДМИН »

-Oberst- писав: ↑12 лютого 2024, 01:37
Знайшов прекрасні українські нагороди для відзнаки хорошої репутації у нас на форумі :good:
Тепер залишилося придумати градацію і технічно........

Доброї всім ночі.
Шановний пан -Oberst-, Ви, напевно, не дуже уважно читали те, що я написав раніше. Якби це все було так просто, у нас би з самого початку були б нагороди та погони, а не ті значення що є зараз.. Ці нагороди і ці погони зараз використовуються в ЗСУ. Така ж ситуація і з монетами України. У всього цього є хазяїн: у монет - НБУ, у погонів та нагород - це МО. Так от, по закону ми не можемо без дозволу цих організацій використовувати в своїх справах їхню інтелектуальну власність. Ми можемо і без дозволу, це так, але якщо хтось з якихось причин просто кудись напише, до нас будуть питання.
Чому я написав за монети та НБУ, поясню, тому що цей момент вже обговорювався, коли робився форум, тоді в шапці хотіли поставити декілька монет України. Але одна людина порекомендувала проконсультуватися з цього приводу, щоб не було в майбутньому до нас зайвих запитань. І що Ви думаєте? Щоб розмістити у себе в шапці монети НБУ, треба брати у них дозвіл, писати заяву, для чого та інше. Тому, думаю та майже впевнений, що і тут буде та сама історія, тим більше, що це все належить війсковим, і вони ці нагороди та звання отримують не за репу та подяки. Тут питання будуть обов'язково, впевнений на 100%.
Я думаю, що шановний Батько Піночет не дасть мені з цього приводу збрехати, щоб не було приводів сказати мені, що я клею відмазки. Якщо у когось є юрист, просто так, для себе, поцікавтесь. Як я вже казав, раніше, ми думали і консультувалися по цьому питанню, ще в самому початку.
З повагою. :hi:
Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 387
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 472 рази

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення Володимир84 »

Все вірно Ви пишете. Один знайомий зробив (я йому в цьому трохи допомагав) громадську організацію і символіку розробили дизайнери і він забажав щоб символіка була розміщена на фоні пікселя, при реєстрації даної символіки органи юстиції до символіки потребували на кожен елемент і особливо на піксель письмове роз'яснення. Пан був ветераном ЗСУ, АТО....... Якби не мав відношення до ЗСУ, вимога була б змінити фон.
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 169
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 171 раз

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення -Oberst- »

Зрозумів. Ну якщо дозволи отримати проблематично, то може створити свої погончики? За основу взяти, наприклад козацькі, але змінити кольори, елементи, фон...
Нагороди, мабуть, доведеться розробляти самим...
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 169
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 171 раз

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення -Oberst- »

Згадав про ще одну дуже класну фішку колишнього Полку - на головній сторінці окреме вікно зі списком активних тем вгорі справа завжди на видноті було. Було б чудово і нам таке зробити, економить певною мірою час плюс певна реклама торгових та інших тем
Розмір не пам"ятаю, десь до 50-ти тем мабуть
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 387
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 155 разів
Подякували: 472 рази

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення Володимир84 »

-Oberst- писав: 17 лютого 2024, 17:26 Згадав про ще одну дуже класну фішку колишнього Полку - на головній сторінці окреме вікно зі списком активних тем вгорі справа завжди на видноті було. Було б чудово і нам таке зробити, економить певною мірою час плюс певна реклама торгових та інших тем
Розмір не пам"ятаю, десь до 50-ти тем мабуть
Так і зараз таке є, он ті три полоски, а там "нові повідомлення".
Вкладення
IMG_20240218_075755.jpg
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 169
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 36 разів
Подякували: 171 раз

Пропозиції щодо покращення роботи форуму

Повідомлення -Oberst- »

Та я в курсі про ту функцію, просто згадав, що це може бути не прихована опція. Реально хороша річ була, коли прям на головній сторінці певний топ-лист світиться. Бачив, що і інші форуми таке мають.
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Відповісти

Повернутись до “Новини форума”