Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Don M »

Шановні друзі, колеги!
Прошу висловити у цій темі свої міркування щодо питання про назву нашого форума.
Є думка, що краще було б перейменувати наш УФК у Sobiratel (Собиратель).
Хто що думає з цього приводу?
З повагою!
Аватар користувача
Aukcion-780316
Поручик
Повідомлень: 188
З нами з: 08 червня 2023, 19:44
Країна: Україна
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 51 раз

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Aukcion-780316 »

Двічі не можна війти у туж саму річку. Це як реанімувати труп, уже неможливо. Собіратель був чудовим детищем кількох людей а потім і більшь за все, - одного V milk. Чудові були часи на Собірателе, які не повернуться, можливо лише щось нове - і яке воно буде, залежить від керівництва та форумчан. Зміна назви це як на кораблі - краще не міняти. Собіратель добре слово було в ті часи, але воно россійське, Мені особисто подобається діюча назва. Бажаю всим форумчанам погрести по сусекам та виставити на продаж свої лоти, запросити знайомих. І потихеньку все буде гуд.
Ендрю
Рядовий
Повідомлень: 8
З нами з: 11 березня 2023, 23:14
Країна: Україна
Дякував (ла): 5 разів
Подякували: 17 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Ендрю »

Доброго вечора шановні колеги.
Висловлю і я своє бачення з приводу найменування форуму. Перш за все, що думає людина яка шукає монети та інші скарби, і хоче їх продати через простори Інтернету? Це знайти необхідний сайт для продажу своїх знахідок < Собиратель > на мою думку швидше за все я б особисто ввів у інтернеті, або нумізматика і таке інше. Але ж відомий усім < Віоліті > не має ніякого відношення до таких слів як ( старовина, нумізматика, скарби і т.д )
Тому я вважаю що абревіатура < УФК > запрацює лише в тому випадку коли ми усі тут старі форумчани минулого <Собирателя > будемо запрошувати до спільноти інших людей за для розвитку сайту. Про нас мало хто знає лише тому що нам потрібно усі докласти зусиль щоб розвиватись і набирати популярності серед інших аукціонних площадок. Так, потрібна ще й реклама, без неї в теперішніх умовах ні куди, а на це потрібні кошти і чи малі. Тому вирішувати лише адміністрації як бути далі. Я в усіх випадках тільки за і підтримаю словом та по можливості фінансово!!!
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 199
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 189 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення -Oberst- »

Aukcion-780316 писав: 24 червня 2024, 21:02 Двічі не можна війти у туж саму річку. Це як реанімувати труп, уже неможливо. Собіратель був чудовим детищем кількох людей а потім і більшь за все, - одного V milk. Чудові були часи на Собірателе, які не повернуться, можливо лише щось нове - і яке воно буде, залежить від керівництва та форумчан. Зміна назви це як на кораблі - краще не міняти. Собіратель добре слово було в ті часи, але воно россійське, Мені особисто подобається діюча назва. Бажаю всим форумчанам погрести по сусекам та виставити на продаж свої лоти, запросити знайомих. І потихеньку все буде гуд.
Підписуюся під кожним словом, колега прям мої думки прочитав. Творімо нову історію, історію УФК (цілком змістовна і лаконічна назва). А Собір залишиться в наших серцях назавжди з найприємнішими спогадами. Я думаю у нас все вийде, по трохи розкрутимось. Будуть добрі традиції, гарна, як колись, атмосфера, нові і старі друзі, торги, спілкування і багато всього цікавого. Аби вижити, а будувати ми вміємо. Мрію про нову систему нагород і погонів для нашого нового Полку ))), трішки ескізи роблю, але потрібен графічний дизайнер. Опшем я з оптимізмом крокуватиму вперед. Надіюмь колеги думають так само.
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 199
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 39 разів
Подякували: 189 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення -Oberst- »

З приводу там усіляких слів для пошуку в інтернеті і т.д. - це просто теги, які можна прописати на сайті. По назві у нас все ок, досить солідно і змістовно. А просування і популяризація це вже процес, за мить міста не будуються 😉
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Аватар користувача
Володимир84
Сотник
Повідомлень: 430
З нами з: 17 березня 2023, 09:13
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 165 разів
Подякували: 529 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Володимир84 »

Я за діючу назву. І підримаю колег, стосовно того що якщо з нас кожен на дану площадку будемо запрошувати друзів, то діло піде швидше.
u_riy
Поручик
Повідомлень: 215
З нами з: 11 березня 2023, 14:38
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 573 рази
Подякували: 369 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення u_riy »

Друзі, колеги, ще пару днів назад (ще до того моменту коли шановний Дон Мігель написав свій пост) я все думав що "Собіратель" було б краще, але коли я побачив перший пост шановного пана Андрія (Aukcion-780316) то якось начебто очі відкрилися, прийшло розуміння, дійсно, навіщо триматися за минуле, жити треба не минулим а дивитися потрібно в майбутне. А минуле залишити тільки в спогадах. Тому, я тільки за УФК.
З повагою. :hi:
Дивіться всі мої лоти. Дуже багато лотів РІ.
Аватар користувача
Melov
Підпоручик
Повідомлень: 111
З нами з: 10 березня 2023, 12:57
Країна: Україна
Рейтинг: 100
Дякував (ла): 953 рази
Подякували: 225 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Melov »

Дорогі колеги та однополчани! Дякую за відповіді та позитивні думки. Вони важливі!

Поділюсь деяким моментом. Багато колишніх Собірівських форумчан шукають Sobiratel і не знаходять. Дуже засмучуються з цього приводу.

Є ідея запустити кампанію у стилі "Собиратель – минуле, УФК – майбутнє" або "УФК = Sobiratel".

Дайте зворотний зв'язок. Кожен з Вас має своє бачення, ідеї, думки.

---
З повагою.
Усіх обійняв!
Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Don M »

Шановні друзі та колеги!
Спасибі за ваші думки.
Тобто по назві залишається варіант УФК.
З повагою!
Аватар користувача
Aukcion-780316
Поручик
Повідомлень: 188
З нами з: 08 червня 2023, 19:44
Країна: Україна
Дякував (ла): 54 рази
Подякували: 51 раз

Собиратель чи УФК? До питання про назву форума

Повідомлення Aukcion-780316 »

Зі старих форумчан підтримую постійний діловий зв;язок з кількома дісятками панів, вже частково забув їх профілі на старому, спілкуюся по іменам. Всим їм я повідомив як сам тут зареєструвався, що є така площадка дуже хожа на старий, є тут вони чи ні вже потім не цікавився. Згадую що як пан Василь продав площадку старого, багато хлопців зформували на фейсбуці группу під старою назвою, там були точно старі модери пан Бригадир та Рад. За судьбою цієї групи не слідкував, но пару раз бачів що 15% форумчан там тусовалося. Якщо хто там в тій группі є хто з нинішніх форумчан, я розумію це конкуренція, но запросіть будь ласка і сюди старих хлопців.
Відповісти

Повернутись до “Новини форума”