Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Аватар користувача
-Oberst-
Поручик
Повідомлень: 239
З нами з: 18 березня 2023, 09:52
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 41 раз
Подякували: 272 рази

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення -Oberst- »

А календар мене аж розчулив... :cray:
Всі такі рідні :friends:
Мої лоти на форумі (періодично поповнюю новинками, переглядайте час від часу щоб не пропускати): https://колекціонери.укр/search.php?aut ... =firstpost
Аватар користувача
КотуУ
Підосавул
Повідомлень: 911
З нами з: 11 березня 2023, 17:36
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 787 разів
Подякували: 1151 раз

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення КотуУ »

Батька Піночет писав: 03 лютого 2024, 11:26 Ось ще трішки пам"ятних експонатів про полк "Собіратєль"... Пам"ятаєте? :good:
6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg10.jpg
Доброго вечера. :) Поддержу и продолжу тему, начатую нашим уважаемым коллегой. ;) Добавлю две своих, вернее мою и грамоту моего кота Умки, который мне всегда помогает разобраться в вопросах нумизматики и сам внимательно изучает тему. :shok: Для улыбки попросил выдать мне две грамоты и в шутку написал, что работаю в паре с ученым котом Умкой, который неизменно присутствует на моей аватарке и является частью моего ника КотуУ (Коту Умке). Как фактаж добавил фото кота с книгой по теме, которую он штудирует. ;) Большое Спасибо Валерию за его хорошее чувство юмора и поддержку по многим вопросам, в том числе и получением двух грамот нашему творческому коллективу. :friends: С глубоким уважением и благодарностью.
1.JPG
2.JPG
3.jpg
Аватар користувача
Батька Піночет
Поручик
Повідомлень: 177
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 541 раз
Подякували: 374 рази

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення Батька Піночет »

Вітаю джентльменів, колись натрапив в інтернеті на тему, присвячену трофеям в різних війнах. Тема називалась "Ремінь ненависті", під час ПСВ солдати США, Англії започаткували цю фішку. На свої поясні ремені прикріпляли частини ворожої амуніції - гудзики, монети, нагороди, погонні буквенні і цифрові шифровки. На зразок того, як мисливці прикріпляли до своїх поясних ременів свою впольовану здобич, трофеї.
Ось приклад такого "Ременя ненависті" часів ПСВ.
ремінь ненависті.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
Батька Піночет
Поручик
Повідомлень: 177
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 541 раз
Подякували: 374 рази

Тематичні рамки та стенди моїх вподобань

Повідомлення Батька Піночет »

В мене також піднабралась добірка подібних трофеїв - підарські нагороди, кокарди, гудзики. Армійські, мусорські, кізячества їхнього... Сучасні та часів совка (полюбляють вони подібну тематику) . Більшу частину їх особисто зняв з сєпарні і москальні, частину підігнали бойові побратими. Вирішив і я оформити такий Ремінь. Зробив. Прикріплю на стіні нижче Бойового Прапора мого підрозділу.
рем ненависті.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Відповісти

Повернутись до “АВТОРСЬКІ ТЕМИ”