Колекціоную свічники

Аватар користувача
КотуУ
Підосавул
Повідомлень: 786
З нами з: 11 березня 2023, 17:36
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 660 разів
Подякували: 994 рази

Колекціоную свічники

Повідомлення КотуУ »

Володимир84 писав: 14 квітня 2023, 09:25 З Вашою колекцію дружина напевно щодня вечеряє при свічках).
Доброго дня. Это как минимум! :D :good:
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Колекціоную свічники

Повідомлення Батька Піночет »

Володимир84 писав: 14 квітня 2023, 09:25 З Вашою колекцію дружина напевно щодня вечеряє при свічках).
Чесно кажучі, дружина навіть не бачила цю мою колекцію. Інші - бачила, і то - не всі. Я не афішую своїх захоплень, щоб уникнути дурних питань, на які я все-одно правди не скажу.
Ви запитаєте - як так можливо? Відповім: колекції знаходяться не там, де ми живемо, а в моєму приватному музеї (колишній старий будинок, який я привів до ладу ). Доступ до музею дууууже обмежений, дружині - в тому числі. Фактично, це музей для одного відвідувача - для мене... :sun_bespectacled:
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Колекціоную свічники

Повідомлення Батька Піночет »

Був в середині місяця в Краматорську з волонтерською допомогою своєму підрозділу, на барахолці придбав не дорого ось такого симпатичного свічника на релігійну тему. Керамічний, фарбований під золото. Висота 6 см.
DSCN0144.jpg
DSCN0143.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Don M
Сотник
Повідомлень: 403
З нами з: 11 березня 2023, 18:14
Країна: Південна Америка
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 590 разів
Подякували: 870 разів

Колекціоную свічники

Повідомлення Don M »

Батька Піночет писав: 14 квітня 2023, 14:17
Володимир84 писав: 14 квітня 2023, 09:25 З Вашою колекцію дружина напевно щодня вечеряє при свічках).
Чесно кажучі, дружина навіть не бачила цю мою колекцію. Інші - бачила, і то - не всі. Я не афішую своїх захоплень, щоб уникнути дурних питань, на які я все-одно правди не скажу.
Ви запитаєте - як так можливо? Відповім: колекції знаходяться не там, де ми живемо, а в моєму приватному музеї (колишній старий будинок, який я привів до ладу ). Доступ до музею дууууже обмежений, дружині - в тому числі. Фактично, це музей для одного відвідувача - для мене... :sun_bespectacled:
Нещодавно прочитав у інеті, що у Великій Британії самі чудові колекції - це приватні зібрання, а не загальновідомі музеї.
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Колекціоную свічники

Повідомлення Батька Піночет »

Ще декілька свічників з еха війни. Виготовлені з залишків мінометних мін совітів і німаків та обрізаних донець гансючих атр. гільз різних калібрів.
DSCN0204.jpg
DSCN0203.jpg
DSCN0202.jpg
DSCN0201.jpg
DSCN0200.jpg
DSCN0199.jpg
DSCN0198.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Колекціоную свічники

Повідомлення Батька Піночет »

Підігнали мені ось такий цивільний електросвічник, хотіли викинути, а я відразу прикинув, що з цього шайзе вийде цукерочка!
св1.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Аватар користувача
Батька Піночет
Підпоручик
Повідомлень: 123
З нами з: 12 березня 2023, 16:57
Країна: Україна
Рейтинг: 200
Дякував (ла): 354 рази
Подякували: 253 рази

Колекціоную свічники

Повідомлення Батька Піночет »

Взяв дві 30 мм гільзочки, просвердлив капсуля, і стало так, як повинно бути. Пороховий нагар на гільзах не видаляв, бо ці гільзи з бою за Бахмут. І свічник став по фен-шую. :good:
св2.jpg
св3.jpg
св4.jpg
Той, хто шукає скарби, інколи їх знаходить. Хто не шукає - не знаходить їх ніколи!
Відповісти

Повернутись до “АВТОРСЬКІ ТЕМИ”